Mega Dedektör, Dedektör Fiyatları, Define dedektörleri, Güvenlik Dedektörleri, Altyapı Dedektörleri, Kiralık Dedektör, İkinci El Dedektörler, Arama Dedektörleri, Garett, Whites, Minelab, Xp, Lorenz

Arama

İçeriğe git

Ana menu:


MİNELAB EXPLORER SE PROFESYONEL DEDEKTÖR 28 FREKANS SİSTEMLİ DEFİNE DEDEKTÖRÜ

Define Dedektörleri > Dedektörler > Minelab Dedektörler

Minelab Explorer Se Profesyonel
Fiyatı: Sorunuz ( Kdv dahil )
(10.5" bobin + çanta + kulaklık + şarjlı batarya seti)


Minelab Explorer SE Profesyonel Define Dedektörü

Dedektör sektörünün teknoloji olarak ilk sıralarda bulunan MİNELAB firmasının üretimi EXPLORER profesyonel dedektörü Mega Dedektör güvencesiyle sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Minelabın en iyi modellerinden EXPLORER PRO modeli yenilenen sistemi ile gücünüze güç katacak. Minelab EXPLORER PRO digital lcd ekrana sahiptir. Tüm ayarlamalar bu ekran içindeki menülerden yapılmaktadr. Dünyada sadece ve sadece Minelab dedektör sistemlerinde kullanılan 28 frekans sistemi EXPLORER PRO dedektörde de mevcuttur. 1.5 kHz .... 100 kHz arası frekanslar göndererek arama yapma imkanı sağlar. Bu özellik sayesinde hem tek tek için hemde derin aramalar için kullanılabilen dedektördür. NOISE CANCEL özelliği ile arazideki elektriksel parazitleri hiç bir derinlik kaybına ugramadan yok eder ve kullanıcıların rahat bir şekilde arama yapmasına olanak tanır.Minelab EXPLORER profesyonel define dedektörü hazır arama programı ile defineciye aramaya başlama imkanı sağlar. Bu hazır arama programları ayrımlara göre Minelab firması tarafından progralanmıştır. Ayrıca kullanıcıların kendi program ayarlamaları için seçeneklerde sunmaktadır.

Minelab EXPLORER geniş bir metal ayrım kabiliyetine sahiptir. Farklı ses tonları ile metal ayrım imkanı sağlamaktadır. Ayrıca metalleri Altın ve gümüş ayırmanın dışında, metal nekadar değerli nekadar değersiz metal içerdiği konusunda da siz definecilere bilgiler vermektedir. LCD ekranın ortasındaki ayrım haritası ile çok geniş metal ayrım ayarlamaları yapmanızı sağlar.

Minelab EXPLORER define dedektörü otomatik toprak ayar sistemi sahiptir. Dedektörünüz toprak ayarı otomatik olarak yapar size hem zaman hemde güç kazandırır. Ayrıca otomatik topra ayar sistemi ile arazideki değişiklikleri arama esnasında otomatik olarak algılayarak toprak ayarını sürekli en uygun konumuna göre ayarlar. Tekrar tekrar toprak ayarı sorunu gibi problemleri ortadan kaldırır. Minelab EXPLORER define dedektörü gece ekran aydınlatma sistemine sahiptir. Ayrıca kulaklık ile gizli dinleme imkanı sağlar.

Minelab EXPLORER 8 adet 1.5 Volt AA şarjlı batarya ile çalışır. Ayrıca yedek pil kutusuda müşteriye teslim edilmektedir. Mega Dedektör tarafından Türkçe kullanma klavuzu, Basit kullanım, Türkçe CD, garanti belgesi ve faturası ile kullanıcıya teslim edilir

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Çalışma Frekansı

1.5kHz - 100 kHz
Full Band Spectrum (FBS) Teknolojisi
28 Frekans Sayısına Sahip

İletim

Tam Bant Spektrum 1.5kHz ila 100kHz arasında Eşzamanlı Frekans İletimi

Başlıklar (Opsiyonel)

8" FBS Arama Başlığı

Zemini Reddetme

Oto Zemin Dengelemesi –İleri Dijital Filtreleme

Ekran Işığı

Var

Öğrenme Fonksiyonu (Kabul/Ret)

Var

Kullanıcı Modları

4 adet Minelab Modu ve 4 adet Modlarım

Ayırt Etme

2 Boyutlu Smartfind Ayırım

Toprak Ayarı

Yarı Otomatik ve Manuel

Ton Tespiti Ton Adedi

İletkenlik ve Demir yanıtlarına göre uyarlanabilen 1, 2, 4 ve Çoklu Ton

Batarya

1600 mAh NiMH ya da Alkalin batarya

Görsel Ekran

64 x 128 Piksel Likit Kristal Ekran (LCD) Kontrol Paneli


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön
Yandex.Metrica TOPlist TOPlist Domain